Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  24,43 zł , zmiana od tamtej pory: -48,22%

Jak czytam te wypociny Piotra, to na wymioty mnie zbiera !!!

Zgłoś do moderatora
Jak czytam te wypociny Piotra i to już od sierpnia ubiegłego roku, to na wymioty mnie zbiera i odnoszę wrażenie, że jest to człowiek do głębi przesiąknięty nienawiścią do "SIMFABRIC", który karmi się tylko i wyłącznie złymi emocjami.

Na forum innych spółek z GPW i New Connect nie spotkałem drugiej tak zawziętej i kąsającej niczym jadem żmii osoby jak Piotr,
który czerpie radość tylko w szukaniu teorii spiskowych na temat firmy "SIMFABRIC" . 
Zaznaczam tak jak to Piotr ma w zwyczaju robić, że jest to tylko moja subiektywna opinia.

Pozdrawiam wszystkich pozytywnie myślących akcjonariuszy.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
SIMFABRIC -9,64% 12,65 2022-08-18 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.