Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  10,92 zł , zmiana od tamtej pory: 25,00%

jak chcesz kupic ta spolke szukaj inaczej

Zgłoś do moderatora
zacznij o tego czy grupa jest przejrzysta? cala struktura
nie problem kupic, problem zrobic porzadki, spiac wszystko w 1 dobrze funkcjonujaca strukture
popytaj sie pracownikow jak tam sie pracuje, jaka spolka ma opinie calosc, poszukaj troche
tu kupili, tam kupili, i co z tego wynika ? tam cos zrobili, tu cos zrobili i co ? jak do tego dolozysz braki kadrowe, ktore sa czyms spowodowane
poszukaj jakie kontrakty na administarcje i kiedy maja byc obnizone, bo na gwalt szukaj na sile nowych wspolnot i nowych powierzchni do administrowania

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
CITYSERV 1,26% 13,65 2021-09-17 12:16:58
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.