Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  9,57 zł , zmiana od tamtej pory: -34,45%

Jak byście nie sprzedawali było byśmy całkiem w innym miejscu.

Zgłoś do moderatora
Na każdej spółce to samo drobni nie umią parę groszy zarobić a tylko jazda PiS, Sasin tego się już nie da czytać mafia GPW kręci kółka steruję kuresm a wina Pisu nie dawno na bankach to samo było dopiero przed nami wakacje kredytowe a banki nagle podbijały 20%
  • Jak byście nie sprzedawali było byśmy całkiem w innym miejscu. Autor: ~Marek

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PGE 1,23% 6,28 2022-09-30 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.