Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  14,50 zł , zmiana od tamtej pory: -3,45%

Jak broker gra Twoimi akcjami przeciwko Tobie!

Zgłoś do moderatora
https://www.bankier.pl/forum/temat_masz-lub-kupiles-i-nie-masz-zamiaru-na-razie-sprzedawa-wystaw-zlecenie,44939221.html 

Ciekawa koncepcja w sumie nawet nie widziałem że brokerzy tak mogą robić. Tak czy inaczej w poniedziałek wystawiam swój pakiet na sprzedaż po 10pln z terminem na czerwiec w sumie każdy może wystawić po ile chce i z terminem jaki chce, grunt aby zlecić sprzedaż i żeby akcje nie leżały bezczynnie na koncie, bo wóczas broker może nimi operować tzn. grać na krótko przeciwko nam i w ten sposób zarabiać na nas!!!

Koncepcja przynajmniej warta sprawdzenia i może być skuteczna jeśli duża ilość akcjonariuszy zablokuje w ten sposób swoje pakiety.

Ja w poniedziałek zrobię tak z całym swoim portfelem :)

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
AILLERON 1,45% 14,00 2021-06-18 15:22:54
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.