Forum Giełda +Dodaj wątek

Jak będzie po 5zł to pomyśle by wejść

Zgłoś do moderatora
A to zapewne niebawem nastąpi. Zaczynamy po wzrostach zjazd czego życze wielu chętnym do kupienia a Ci co przepłacili mogą albo sprzedać ze stratą albo uśredniać....no cóż taki los. Jedni kupili i chcą wzrostów a inni jak ja czekają na okazje ponowną by kupić. Ruch się skończył i spadki do mniej więcej 5zł pewne jak w banku. Niestety dla innych albo stety dla mnie to co się zaczyna tu dziać.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
OPTEAM 0,00% 14,35 2021-12-09 10:58:11
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.