Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,58 zł , zmiana od tamtej pory: -27,97%

JAK BART SIĘ WITA TO TAK NAPRAWDĘ SIĘ ŻEGNA

Zgłoś do moderatora
KIEDY EKIPA CHŁOPAKÓW: BART2020, ŻOŁDAK, GIEŁDOWY REKIN, ŻEGLARZ, PANTARAN SIĘ Z WAMI TUTAJ NA FORUM WITAJĄ DO TAK NAPRAWDĘ ONI WTEDY WYCHODZĄ A ŚLEPI FANI, KTÓRZY IDĄ ZA NIMI (A JEST TAKICH MNÓSTWO) NA DRUGI DZIEŃ WCHODZĄ W SPÓŁKĘ, PRZEZ CO KURS ROŚNIE A CHŁOPACY W TYM CZASIE WYSKAKUJĄ, KOLEJNY DZIEŃ I NASTĘPNE TO JUŻ ZAZWYCZAJ TYLKO SPADKI.

CHLOPCY WYMYŚLILI SOBIE TAKI SPSOÓB I TO DZIAŁA! PRZYGOTOWUJĄ SIĘ MERYTORYCZNIUE, ANALIZUJĄ, PISZĄ GODZINNE WYWODY - I MYŚLICIE ZE TO TAK ZA DARMO DLA NAS? OTÓZ NIE.

CHŁOPCY TO TZW TROLE WZROSTOWE ALE PAMIĘTAJCIE JEDNĄ ZASADĘ - KIEDY ONI NA FORUM SIĘ Z WAMI WITAJĄ TO TAK NAPRAWDE NA DRUGI DZIEŃ BĘDĄ WYCHODZIĆ

JUŻ NA INNYCH SPOŁKACH (INNOGENE, INBOOK) ZOBACZYLIŚMY W KILKA OSÓB TĘ PRAWIDŁOWOŚĆ KIEDY MIAŁ BYĆ WEDŁUG ICH WPISÓ DECYDUJĄCY TYDZIEN I NAJWIEKSZE WZROSTY - WTEDY BYŁY NAJWIEKSZE SPADKI A CHŁOPCY PRZEDTYM SPRZEDALI AKCJE.

ŻOŁNIERZE WYMYŚLILI SOBIE SPOSÓB I TO DZIAŁA

NIE OSTRZEGAM, NIE HEJTUJĘ A NAWET PODZIWIAM ! MIEJCIE SIĘ NA BACZNOŚCI :)

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
AVATRIX 4,60% 1,14 2021-10-21 15:00:27
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.