Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  9,56 zł , zmiana od tamtej pory: 31,80%

Jajcarz od klonowania nicków

Zgłoś do moderatora
Dnia 2019-11-13 o godz. 19:09 ~radiozet napisał(a):
> taka jest prawda

Prawda to była taka gazetka w ZSRR, która z prawdą miała tyle wspólnego co Ty z jednym nickiem.
Kilkanaście dni temu opublikowałem analizę wykresu #AGORA. Można ten wpis znaleźć tutaj https://www.bankier.pl/forum/temat_moja-propozycja,34146635.html  Natomiast tamta analiza wykresu znajduje się tutaj https://iv.pl/image/GrM4TOY poziom 10,2 PLN. Wtedy zaznaczyłem, że po osiągnięciu poziomu 10,10 PLN nastąpi wyjaśnienie w którą stronę podążać będą notowania. Okazało się, że wybrano wariant destrukcyjny czyli największy jednodniowy spadek kursu (-5,81 %) od 11.07.2019 roku (wtedy kurs poleciał o 7,14 %). Jeżeli przyjąć założenie, że trójkąt zniżkujący musi zostać wypełniony to powinno to mieć położenie między 9,75 a 10,25 PLN. Można to zobaczyć tutaj https://iv.pl/image/GrM4Wc2 Poziom 9,56 PLN oraz tutaj: https://www.tradingview.com/x/N6HBMdQk Jednak najpierw kurs powinien zanotować spadek do poziomu około 9 PLN za akcję ponieważ tak znajduje się #RSI14 w okolicach 30 punktów. Dopiero w następnym kroku powstanie ruch powrotny w okolice między 9,75 a 10,25 PLN . O ile na rynek nie wyjdą jakieś "dziwne" informacje. Na przykład, że Szechter Adam pozdrowił swojego brata Stefana Michnika (aktualnie mieszkającego w Szwecji, w Goeteborgu). Zatem towarzyszu wielbicielu Radia Bzdet zamiast klonować kolejne nicki poproś kogoś kto potrafi ze zrozumieniem czytać w języku polskim i niech Wam to co napisałem przeczytać. Zawsze mogę też przetłumaczyć na włoski czy angielski. I to by było na tyle. =========================
Materiały i informacje przedstawione na niniejszej stronie internetowej zamieszczone są jedynie w celu informacyjnym. Nie stanowią one porady inwestycyjnej, nawet jeśli wyraźnie wskazują na spółkę lub papier wartościowy. Niniejsze informacje nie stanowią oferty inwestycyjnej, rekomendacji inwestycyjnej czy oferty świadczenia jakiejkolwiek usługi. 
================
Kopiowanie jakichkolwiek materiałów i informacji zawartych na stronie oraz samej strony, w całości lub części, w szczególności terminów, tekstów czy danych liczbowych, wymaga uprzedniej zgody Autora (AF®) 

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
AGORA 0,80% 12,60 2020-01-24 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.