Forum Giełda +Dodaj wątek

Jacy Forumowicze piszą na Forum?

Zgłoś do moderatora
Drodzy Forumowicze,

chcemy opowiedzieć coś więcej o Was spółkom giełdowym, aby zachęcić je do kontaktów z Wami na Forum. Napiszcie proszę w tym wątku, jakie wg Was typy Forumowiczów wypowiadają się na Forum Bankier.pl? Czym się charakteryzują? Jak się wypowiadają? Za wszelkie wypowiedzi z góry dziękujemy.

W innym wątku zbieramy wypowiedzi dotyczące tego, czego oczekujecie od spółek giełdowych, jeśli byłyby obecne na Forum Bankier.pl. Także tutaj zachęcamy do wypowiedzi.

Redakcja Bankier.pl

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.