Forum Giełda +Dodaj wątek

jack - orientujesz się ,kiedy otworzą ten Hotel w Katowicach?

Zgłoś do moderatora
raport przyspieszyli,Hotel planuja otworzyć w Marcu br.Jak dotąd brak informacji i nic się nie dzieje.Co Twoim zdaniem potrzeba by było by ta spółka ruszyła z miejsca.
W/K jest mała,więc nie ma powodów by rósł.We Wiedniu tez tego nie kupują. Co musiało by się wydarzyć by to ruszyło? Strate maja dużą ,ale raport za IV kw może być ok w porównaniu do wczesniejszych okresów.Jak uważasz?
  • jack - orientujesz się ,kiedy otworzą ten Hotel w Katowicach? Autor: ~do jack

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
[x]
WARIMPEX -4,76% 5,60 2021-11-26 13:01:21