Forum Giełda +Dodaj wątek

jabu74_-_ekspert ----> rozsiewacz głupot

Zgłoś do moderatora
jak czytam jego wszystkie wypowiedzi a w dodatku ten poniezej ... to stwierdzam ze facet ma duże problemy z tożsamością !!

"Re: witam ! kupiłem dwa dni temu 400 akcji tego gniota (ponad 10tys zł)
Autor: jabu74_-_ekspert [83.26.142.*], 2009-11-10 16:18
wiesz co tak to ja też potrafię manipulować cena kiedy nie ma ryzyka, ze zlecenie zostanie zrealizowane. ale najlepiej manipuluje się dołując spółki co znam ze swojego doswiadczenia."

Jak był robiony to konczyli go nie własciwym produktem widocznie , ma za 10000 pln akcji a rozsiewa opinie jakby to był koniec swiata .... zniecheca to do czytania na forum, bo wiekszosc po prostu Pierdoli głupoty !!

PGE TO INWESTYCJA DŁUGO TERMINOWA

mam za 60000 pln i napewno teraz nie sprzedam

pozdrawiam

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PGE-PDA 3,09% 10,00 2022-06-03 09:25:38
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.