Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  10,31 zł , zmiana od tamtej pory: -36,71%

JA WOLAŁ BYM BY KASA BYŁA, ALE KTO DA KASĘ KACZYŃSKIEMU JAK ON DOPŁACA

Zgłoś do moderatora
ON DAJE 500+, CHOĆ TO AKURAT TO MOŻE I DOBRE, BO TAK W UE ROBIĄ. TO NIE DZIWI, ALE ŻE WYSOKA TECHNOLOGIA PADŁA NA PYSK? JA SŁYSZAŁEM ŻE UE DA WSZYSTKIE PIENIĄDZE DLA PIS, I TO BEZ ROZLICZENIA W UE. JEDYNIE CO BY OCZEKIWAŁA UNIIA EUROPEJSKA OD POLSKI, TO ZNACZY OD TYCH STARYCH SPECJALISTÓW CO ZROBILI W PRL GAZOWANIE WĘGLA W KOPALNIECH METANOWYCH JAK JSW, GAZOWANIE WĘGLA TĄ TECHNOLOGIA DLA CZECH, NIEMIEC, I INNYCH PAŃSTW. TO TYLKO TYLE, A PREZES UPARTY JAK ŁOSIOŁ STOI I MECZY NIE, BO TO ANALITYCY I SZPIEDZY TECHNOLOGII Z PRL. CI CO PRUBOWALI OGRANICZYĆ ROSYJSKI GAZ W PRL I PR SĄ SZPIEGAMI? A PREZES KACZYŃSKI TO KIM JEST?

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PGE 0,65% 6,53 2022-11-25 17:03:35
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.