Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  22,00 zł , zmiana od tamtej pory: 32,73%

Ja to widzę tak: niewiele jest tu póki co liczb do analizowania, za to..

Zgłoś do moderatora
Spółka pokazała, że umie produkować gry, które się nieźle sprzedają (TTS - ponad 100 tys. sprzedanych w pierwszym roku)

A obecnie pracuje nad dużo większymi projektami, i to z bardzo poważnymi partnerami - z jakiegoś powodu ci partnerzy weszli we współpracę właśnie z tą spółką, a nawet i w nią zainwestowali, tak jak ten Digital Bros, który ma 350 milionów euro kapitalizacji (miliard 600 milionów złotych) i jest czołowym wydawcą na świecie (505 Games), a w Noobz ma 5% udziałów...
Czyli oni są gwarantem, że spółka dowiezie te nowe projekty (a z drugiej strony jest też cała ta ekipa poważnych ludzi z Bartosiakiem, Friedmanem, Daviesem itd.), a gdy je dowiezie, to będzie wśród światowych liderów w grach strategicznych, razem z takimi spółkami jak Paradox Interactive (9 miliardów złotych kapitalizacji...)
Czyli ogólnie to jest z dużym prawdopodobieństwem taka liga jak 11 bit (kapitalizacja miliard 200 milionów złotych), albo i lepiej...

I teraz pozostaje ocenić to prawdopodobieństwo: przy tych okolicznościach powinno to być co najmniej jakieś 20%, co by czyniło obecne ceny niezłą okazją...


Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
[x]
NOOBZ 1,39% 29,20 2022-05-25 14:52:16