Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  11,35 zł , zmiana od tamtej pory: -22,47%

Ja też tam byłem i to słyszałem. Rabbi Soros miał na myśli 96 groszy.

Zgłoś do moderatora
Mocno pijany już był kosher wódką i mu się pomyliło.
Jak wytrzeźwiał to skorygował swoją wypowiedź.

Tak, więc akcje Sheter Zeitung SA będą warte 0,96 groszy, czyli około 0,82 szekla w walucie aktywu redakcyjnego "Gazety".

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
AGORA 0,46% 8,80 2021-09-23 13:20:04
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.