Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  9,80 zł , zmiana od tamtej pory: -0,71%

Ja się łatwo manipuluje pisowska propaganda z tvp dno !!

Zgłoś do moderatora
Wytrczylo wczoraj ktoś palna o KPO !!! A od razu wiocha tvp już ma forum pge uwierzyła !!! Dlatego pisowska propaganda ma przewagę w manipulacji !!! A taki koleś jak adam wyznawcą pisowskiej propagandy wszystko łyka
Wytrczylo pisowskie rzady pokazały gdzie jest Polska w UE !!! Tam gdzie się nie przestrzega praworządności jak na wschodzie !!! 8 lat Polska była szanowana w UE !!!!!! Była !!!

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PGE 1,04% 9,73 2022-08-12 17:01:58
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.