Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  7,47 zł , zmiana od tamtej pory: 14,86%

JA NIE MOGĘ, ALE TU WZROSTY, PANOWIE NA HAWAY ZAROBIĄ ZA 30 LAT

Zgłoś do moderatora
CO ZA DOSKONAŁY WYBÓR BOŚ, JA GRATULUJĘ, I JUŻ ZA 30 LAT BĘDZIE MOŻNA KUPIĆ WCZASY, ALBO JESIONKĘ, JAK DOBRZE PUJDZIE OCZYWIŚCIE, BO TAKA JESIONKA Z TEKTURY TEŻ KOSZTUJE. A WASZE DZIECI BĘĄ DLA WAS MIAŁY JAK ZNALAZŁ. TAKIE PUDEŁKO PO BUTACH Z KRZYŻYKIEM.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
[x]
BOS 0,94% 8,58 2022-12-06 13:53:01