Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  6,20 zł , zmiana od tamtej pory: 158,06%

Ja, Inkwizytor - Studio nie planuje przeprowadzać emisji akcji

Zgłoś do moderatora
"Na początku kwietnia spółka poinformowała o podpisaniu listu intencyjnego z inwestorem zainteresowanym dofinansowaniem projektu w wysokości nawet 3 mln zł. Studio nie planuje przeprowadzać emisji akcji."

To nasza największa produkcja, której budżet jest faktycznie spory. Ma on równie wysoki potencjał co zauważają również zgłaszający się do nas inwestorzy. W obecnej chwili kończymy negocjacje umowy, która zapewni finansowanie produkcji przez ponad 2 lata. Jestem przekonany, że tym razem nie będziemy przedłużać listu intencyjnego, jak w przypadku negocjacji z Jackiem Piekarą. Ponadto rozpoczęliśmy współpracę z wiodącą firmą consultingową na rynku polskim i na świecie w kontekście pozyskania różnego rodzaju wsparcia dla firm np. Go to Brand, GameINN itd. Nie planujemy emisji akcji w celu pozyskania kapitału, mimo że mamy już kilku zainteresowanych inwestorów. Zakładając sukces obecnych rozmów z inwestorem, nie potrzebujemy w obecnym momencie dodatkowego wsparcia. Dodatkowo jesteśmy w kilku przetargach advergamingowych, z których zysk umożliwi finansowanie projektu. Odnośnie budżetu oraz planowanego harmonogramu prac powiemy więcej na konferencji w czerwcu - ocenił Wolff.

(...)zapraszam na konferencję, już w pierwszej połowie czerwca będzie można nas poznać osobiście i dowiedzieć się więcej o planowanym przedsięwzięciu...

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
THEDUST -0,93% 16,00 2020-07-15 12:34:49
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.