Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  36,40 zł , zmiana od tamtej pory: -11,54%

Izoblok może zrealizować zamówienia dla Audi Hungaria za 43 mln zł

Zgłoś do moderatora
Grupa Izoblok otrzymał od Audi Hungaria szereg nominacji do projektów na produkcję seryjną części samochodowych z tworzywa EPP - poinformował Izoblok w komunikacie.
Łączna wartość otrzymanych przez Izoblok zamówień szacowana jest na 10,1 mln euro, czyli 43 mln zł, przy założeniu realizacji zamówień w całości.

  • Izoblok może zrealizować zamówienia dla Audi Hungaria za 43 mln zł Autor: ~Liroj

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
IZOBLOK 3,87% 32,20 2020-02-18 17:00:00
2020-01-24
Wyniki finansowe
2020-01-14
Aneks do umowy znaczącej
2020-01-10
Zawarcie umowy znaczącej
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.