Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  157,50 zł , zmiana od tamtej pory: -83,49%

Izoblok - czy wybije historyczny opór?

Zgłoś do moderatora
Izoblok – cena znajduje się w pobliżu historycznych szczytów. Pozytywne jest to, że nie widać mocnej reakcji podaży mimo problemów z przełamaniem oporu okolic 160 zł. W razie korekty mamy dość blisko wsparcie przy 130 zł. Jakimś zagrożeniem może być zawężający się zakres notowań przypominający klin zwyżkujący ale to nie jest nic pewnego. Ogólnie mówiąc, cena nadal rośnie. Czytaj całość.
  • Izoblok - czy wybije historyczny opór? Autor: luqas87

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
IZOBLOK 13,04% 26,00 2020-03-31 16:17:06
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.