Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  152,00 zł , zmiana od tamtej pory: -82,37%

Izo-Blok - nowy kontrakt i podobna reakcja jak we wrześniu 2015

Zgłoś do moderatora
Można mieć nadzieję, że ta informacja wpłynie niebawem na notowania spółki i pojawienie się kolejnego impulsu popytowego. W ostatnim czasie cena mocno spada choć warto mieć na uwadze, że podobnie było we wrześniu ubiegłego roku, kiedy po wybiciu i osiągnięciu nowego, historycznego szczytu, pojawiła się bardzo dynamiczna korekta spadkowa. Ostatecznie jednak osiągnięcie nowego maksimum okazało się sukcesem popytu, który był następnie kontynuowany. Możliwe, że obecnie mamy do czynienia z podobną sytuacją. Technika powinna wspierać dalsze wzrosty, z trendem wzrostowym mamy tu do czynienia niemal od dnia debiutu, a na poniższym wykresie widać, że aktualnie testowana jest ponad roczna linia trendu wzrostowego.
Czytaj całość.
  • Izo-Blok - nowy kontrakt i podobna reakcja jak we wrześniu 2015 Autor: luqas87

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
IZOBLOK 3,08% 26,80 2020-04-01 12:55:29
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.