Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  2,78 zł , zmiana od tamtej pory: 126,62%

Istotne pytanie do rozważenia po pandemii

Zgłoś do moderatora
Czyli na wstępie: nie wiadomo kiedy.

Jestem okupiony w BML, gaming i OZE.

Od 2 miesięcy nie zrobiłem właściwie żadnego ruchu na akcjach, bo moje walory rosną i są rzetelne, mają perspektywy.

W pewnym momencie trzeba będzie wyjść i zarobić na zarobku. I co wtedy?

Jakie macie typy, na co się czaicie? Banki to słaba sprawa, bo będą się odbijać dłuuugo + za dużo wpływu ma na nie władza.

Providenta obserwuję od paru tygodni, ale powiedzmy szczerze: nic się tam nie dzieje. Kiedy to może ruszyć? Pewnie też nie od razu na poziom 7zł, ale chyba i tak szybciej niż banki, które mają zasieęg 100%, a Provi 200+

PZU, Orlen, w ogóle WIG20?

Co myślicie, gdzie się przesiądziecie jak już czas na BML itd. się skończy?

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PROVIDENT 7,69% 6,30 2022-02-21 16:42:38
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.