Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,32 zł , zmiana od tamtej pory: -6,25%

IPODS życzenia od Kazika

Zgłoś do moderatora
Kazik życzy wszystkim posiadaczom IPODS szczęśliwego nowego roku :))) A szczęśliwy będzie bo kapitalizacja IPODS wielokrotnie przewyższy to na co Kulczyk ciułał całe życie... Będziecie bogaci i sławni ! Będziecie jeździć lepszym autem niż ojciec dyrektor ! Kobiety będą się kładły u waszych stup ! ....... A ci ci dokupią w poniedziałek mają jeszcze szansę złapać się na 3 dziesiątkę listy Forbs.. . Nie będą wprawdzie tak bogaci jak wy ale też będą bardzo zadwoleni :)))

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
IPODS 0,00% 0,30 2020-05-27 14:21:23
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.