Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,71 zł , zmiana od tamtej pory: 226,76%

IPO DS wchodzi w dwie spółki nowych technologii. Zortrax i dwie nowe?

Zgłoś do moderatora
Raport EBI
typ raportu
Raport Current
numer
28/2015
data dodania
2015-12-09 18:00:24
spółka
IPO Doradztwo Kapitałowe Spółka Akcyjna
Kontynuacja działań w zakresie zaangażowania Spółki w branże nowych technologii
Zarząd IPO Doradztwo Kapitałowe S.A. („Spółka”, „Emitent”) informuje o kolejnych działaniach Spółki, w ramach realizacji swojej strategii rozwoju, polegających na zawarciu umów przewidujących współpracę z dwiema spółkami z branży nowych technologii. W ramach współpracy z ww. spółkami Emitent będzie pełnił rolę doradcy finansowego dla tych podmiotów, jak również ma zamiar zaangażować się w nie kapitałowo. Spółki docelowo planują przeprowadzenie ofert prywatnych bądź publicznych i dopuszczenie/wprowadzenie papierów wartościowych do zorganizowanego systemu obrotu.

Współpraca ze spółkami z branży nowych technologii wpisuje się w rozwój jednego z segmentów działalności Spółki, tj. działalności inwestycyjnej, w ramach której Spółka oferując wsparcie kapitałowe i merytoryczne spółek we wczesnych stadiach rozwoju przedsiębiorstw (start-up) prowadzi inwestycje średnioterminowe w szczególności w branże nowych technologii.

Podstawa prawna: §3 ust. 1 pkt 1) Załącznika Nr 3 do Regulaminu Alternatywnego Systemu Obrotu "Informacje bieżące i okresowe przekazywane w alternatywnym systemie obrotu na rynku NewConnect

Osoby reprezentujące spółkę:
  • Jarosław Ostrowski - Prezes Zarządu
Łukasz Piasecki - Wiceprezes Zarządu

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
IPODS 3,11% 2,32 2021-05-14 16:14:13
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.