Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,30 zł , zmiana od tamtej pory: 16,67%

IPO 3D SA, spółka powołana przez IPO Doradztwo Kapitałowe SA >>> 45zł

Zgłoś do moderatora
IPO 3D SA, spółka powołana przez IPO Doradztwo Kapitałowe SA, zakończyła publiczną ofertę obligacji z sukcesem. Spółka sprzedała 788 obligacji o łącznej wartości emisyjnej 3,94 mln zł. Za środki zgromadzone podczas emisji IPO 3D zamierza skupić akcje Zortrax - lidera rynku druku 3D. IPO 3D oferowała 2 letnie obligacje serii ZTRX-A. Spółka za zgromadzone podczas emisji obligacji środki zamierza skupić akcje Zortrax po cenie 45 zł oraz sprzedać je po debiucie giełdowym Zortraxa. - Cieszymy się, że udało nam się zainteresować inwestorów naszą emisją. Oferowaliśmy obligacje o konstrukcji niespotykanej do tej pory na szerokim rynku publicznym. Jak się jednak okazało inwestorzy poszukują nowych form lokowania kapitału. Zarząd IPO 3D w najbliższym czasie zgodnie z zapowiedziami przystąpi do skupu akcji Zortrax od zainteresowanych sprzedażą akcjonariuszy - powiedział Jarosław Ostrowski, przewodniczący rady nadzorczej spółki IPO 3D oraz wiceprezes Polskiego Domu Maklerskiego SA.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
IPODS 0,00% 0,35 2020-07-16 12:36:31
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.