Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  6,50 zł , zmiana od tamtej pory: 17,69%

IPF udziela coraz więcej pożyczek

Zgłoś do moderatora
Recesja. Wartość udzielanych pożyczek w marcu br. wzrosła o 12,5 proc. rdr - Biuro Informacji Kredytowej

Firmy pożyczkowe współpracujące z Biurem Informacji Kredytowej w marcu br. udzieliły o 8,1 proc. więcej pożyczek w ujęciu liczbowym wobec marca ub.r i o 12, 5 proc. w ujęciu wartościowym - podało BIK. Średnia kwota udzielonej w marcu pożyczki pozabankowej wyniosła 2319 zł.

Czytaj więcej na https://biznes.interia.pl/finanse/news-recesja-wartosc-udzielanych-pozyczek-w-marcu-br-wzrosla-o-12,nId,5187711#utm_source=paste&utm_medium=paste&utm_campaign=firefox
  • IPF udziela coraz więcej pożyczek Autor: ~Sss

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PROVIDENT -1,29% 7,65 2021-09-28 16:31:12
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.