Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  9,70 zł , zmiana od tamtej pory: -0,66%

Inwestycje i zadłużenie mniejsze ale

Zgłoś do moderatora
dywidendy nie będzie bo prezesik planuje wielkie nakłady na morskie wiatraki :DDDDDD

Dlaczego zmniejszono inwestycje w 2021 r.?
Nakłady na OZE w 2021 to coś w okolicach 50 mln PLN. Tak champion polskiej energetyki zmienia miks energetyczny.
Żeby było ciekawiej nakłady na dystrybucję też były niższe a spółka nie potrafi wykorzystać możliwości z mikroinstalacji PV.
Zasadniczo nikt dywidendy się nie spodziewał ale argumentacja zarządu PGE jak zwykle śmieszna.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PGE -0,97% 9,64 2022-08-16 12:02:06
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.