Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,88 zł , zmiana od tamtej pory: -6,92%

inwestycja spekulacyjna

Zgłoś do moderatora
tak dla rozrywki :) zapakowałem trochę ostatnio , średnia 0,87

Dla mnie imponujące było obserwowanie sprzedaźy jednoosobowych przemocówek na Steam:
https://store.steampowered.com/search/?tags=4667%2C4182&os=win&filter=globaltopsellers
za zwłaszcza jak się widziało co się stało po ucięciu masowej promocji...

Oczywiście czynnikiem ryzyka jest fakt, że to CIG, ale giełda to giełda, próbować zarobić można na wszystkim. Nawet na CIG...
  • inwestycja spekulacyjna Autor: ~bis

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
CIGAMES 0,37% 0,82 2020-01-28 10:02:31
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.