Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  3,00 zł , zmiana od tamtej pory: -26,00%

inwestują w dziwne firmy

Zgłoś do moderatora
Serinus,Harper,Krakchemia,Sygnity,NWAI,SOL,GinoRossi,TRN,UFC,ATR,BBD,ESS, na 23 spółki w portfelu aż 12 przyniosło duże straty, z innymi jest trochę lepiej ale ogólnie to oni na tych inwestycjach muszą być do tyłu, popatrzcie sobie na wykresy i wyciągnijcie wnioski, mój wniosek jest taki, że ten ich portfel inwestycyjny jest pełen śmieci. na czym oni właściwie zarabiają? tu może być powtórka z GB.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
QUERCUS -1,33% 2,22 2019-12-09 16:35:16
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.