Forum Złoto +Dodaj wątek

Inwestowanie w ZŁÓTO z Admiral Markets czyli jak stracić cały depozyt

Inwestowanie z Admiral Markets czyli jak stracić cały depozyt w jedną sekundę!
Chciałbym wszystkich przestrzec i jednocześnie proszę o pomoc i nagłośnienie sprawy, bowiem to co zrobił Admiral Markets przechodzi ludzkie pojęcie.
Opis sytuacji:
24 marca o godzinie 12:59 (czasu platformy, czyli +1H do polskiego czasu) doładowałem swój rachunek kwotą 5000zł. Myślę-będę robił RUNA. O godzinie 13:00:23 (czasu platformy) złożyłem zlecenie natychmiastowej sprzedaży 0,5 lota Gold po widniejącej cenie kupna 1610,50$. Zlecenie od razu zostało zrealizowane ale po cenie 1586,334. W jednej sekundzie z 5000zł na koncie zrobiła się kwota -5802,86
Teraz najlepsze: Na wykresie wogóle nie było ceny 1586,334!
O godzinie 13:00 była tylko jedna cena 1610,50 (zaznaczyłem na screenie)
O godzinie 13:01 ceny kształtowały się następująco: O:1612,527 H:1613.077 L: 1612. 437 C:1613.077
Widząc co się stało zadzwoniłem na infolinię i w rozmowie z konsultantem w kilka minut po wystąpieniu tego zdarzenia, złożyłem telefonicznie chęć zamknięcia tych pozycji po 1586$. Kilkanaście minut później (o godzinie 13:45 czasu platformy) występowała cena 1582,13 więc moje zlecenia zamykające obie pozycje powinny zostać zrealizowane. Wiedziałem, że trzeba będzie złożyć reklamację i udokumentować jakość chęć zamknięcia pozycji po określonym kursie dlatego telefonicznie wystawiłem zlecenia zamykające(pomimo,że na rachunku już było -802zł)
Tego samego dnia napisałem reklamację w której żądałem prawidłowego rozliczenia transakcji, a przede wszystkim zarzuciłem im, że dokonali transakcji po wymyślonych przez siebie cenach (realizacja 24$ poniżej widniejącej ceny i brak nawet tego na wykresie). Jednak Admiral Markets odrzuciło reklamację i napisało mi: "Sprawdziliśmy zlecenie i stwierdziliśmy, że wykonanie było oparte na dostępnych cenach rynkowych i nienormalnej sytuacji rynkowej." Sprawa została zgłoszona do KNF, ale oni co najwyżej wpiszą na listę ostrzeżeń publicznych. Proszę o udostępnianie i ostrzegam przed tymi złodziejami.
Mail do mnie: oszukany.przez.admiral.markets@gmail.com
  • Inwestowanie w ZŁÓTO z Admiral Markets czyli jak stracić cały depozyt Autor: inwestor_dlugoterm
Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl