Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,18 zł , zmiana od tamtej pory: -13,64%

Inwestor od tokenów wyszedł z MRG

Zgłoś do moderatora
No i wszystko jasne.

Pewnie pamiętacie batony które stały na 25 gr do połowy czerwca tego roku.

Jak donosi jutube, 14 czerwca inwestor od tokenizacji zamknął po kilkunastu miesiącach obecności w akcjonariacie spółki.. Batony które stały na 25 gr. zostały zaabsorbowane przez drobnicę :)

19 minuta 53 sekunda filmu https://www.youtube.com/watch?v=yCZCzDVIIwo&t=10s

  • Inwestor od tokenów wyszedł z MRG Autor: ~MerlinMarketMaker

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
MERLINGRP -24,00% 0,15 2020-09-22 15:00:22
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.