Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  4,12 zł , zmiana od tamtej pory: -8,98%

Inwestor - od niego wszystko zależy.

Zgłoś do moderatora
Jak z pewnością pamiętacie, jakiś czas temu Vistal ogłosił za pomocą ESPI, że rozpoczął poszukiwanie inwestora...

W mojej ocenie pojawienie się w/w będzie jak zrzut napalmu. Wykres zapłonie zielenią.

Pozostaje jedynie pytanie: kiedy się ujawnią:)

Moim zdaniem strzał wzrostowy sprzed kilku tygodni mógł być spowodowany między innymi przeciekiem informacji o postępach w negocjacjach z inwestorem.
  • Inwestor - od niego wszystko zależy. Autor: ~Gdynianin

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
VISTAL -0,53% 3,75 2021-09-17 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.