Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,73 zł , zmiana od tamtej pory: -27,40%

Inwestor czeka

Zgłoś do moderatora
Nie chodzi,że ktoś kupił czy on ma mniej.Wytrzepać leszcza mógłby na ciut wyższym poziomie.Mam wrażenie ,ż na któryś widłach otworzy się kilkukrotnie wiecej i leszcz i tak nie kupi.Tutaj pociąg jest tak energią naładowany ,ż kilkadziesiątzłotych może być w każdej chwili.
  • Inwestor czeka Autor: ~Budda
  • Re: Inwestor czeka Autor: ~Wiesko

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
[x]
HEMP -3,64% 0,53 2020-11-26 17:00:00