Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  15,40 zł , zmiana od tamtej pory: -52,73%

INWAZJA KLESZCZY- CHROŃ SIEBIE I NAJBLIŻSZYCH/ ZBADAJ KLESZCZA !!!

Zgłoś do moderatora
Przynieś wyjętego kleszcza do naszej placówki zbadamy go dla Ciebie! 
Kleszcz wyjęty z ciała  powinien być przechowywany w lodówce (do dwóch dni) lub w temperaturze ok. -20 stopni (powyżej dwóch dni). 
Przynieś go w sterylnym pojemniku -  najlepiej do 48 godzin od wyjęcia.
Zbadamy go pod kątem Boreliozy lub w kierunku większej ilości przenoszonych chorób

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
[x]
LMGAMES 1,39% 7,28 2023-02-02 16:43:36