Forum Giełda +Dodaj wątek

Investcon kupuje

Zgłoś do moderatora
https://www.bankier.pl/wiadomosc/IPO-Doradztwo-Strategiczne-S-A-Zawiadomienie-akcjonariusza-o-zmianie-udzialu-w-ogolnej-liczbie-glosow-w-IPO-Doradztwo-Strategiczne-S-A-3008632.html

hm....czyzby powoli skupywali akcje z FF....nie podbijac kursu...ciekawe po co kupuja te scierwo jak juz maja tyle akcje ze...ech....ahahah:) co myslicie?

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
IPODS -2,80% 0,21 2020-06-05 14:41:38
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.