Forum Giełda +Dodaj wątek

Invest Cuffs 2023 zaprasza inwestorów. Głosuj na Bankier.pl

Zgłoś do moderatora

Już 24-25 marca 2023 roku, ICE Kraków Congress Centre stanie się gospodarzem najważniejszego wydarzenia rynków inwestycyjnych nie tylko w Polsce, ale i w Europie Środkowo-Wschodniej. To już dziewiąta edycja Konferencji, Targów oraz Gali Invest Cuffs – wydarzenia, które rokrocznie przyciąga tysiące uczestników. Wykłady, konferencje i rozmowy będą dotyczyły tematyki akcji, walut, surowców, kryptowalut, funduszy inwestycyjnych oraz innych dziedzin inwestowania.

Tym razem na pięciu salach wykładowych uczestnicy będą mieli możliwość wysłuchania 50 godzin wykładów prowadzonych przez ponad 100 prelegentów. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do udziału w wydarzeniu. Udział jest całkowicie bezpłatny. Zapraszamy do Krakowa!

Invest Cuffs 2023 to także uroczysta Gala, w trakcie której uhonorowane zostaną osoby i podmioty, które w największym stopniu przyczyniły się do rozwoju świadomości inwestorów oraz budowania produktów i usług najwyższej jakości.

Głosuj na Bankier.pl w konkursie Invest Cuffs 2023 kategorii Media Rynku 2022. Głosowanie trwa do 6 marca.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.