Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,71 zł , zmiana od tamtej pory: -11,28%

Intymna.pl ,Primodo.com ,bluckbunny.pl czyli Grupa Modne Zakupy

Zgłoś do moderatora
to pesymisci i trolle istnieje 20 lat i się dynamicznie rozwija i będzie dlugo dlugo rosło bo bielizna to artykuły 1ej potrzeby

proszę wejść i ocenic każdy sklep i dostępny asortyment
  • Intymna.pl ,Primodo.com ,bluckbunny.pl czyli Grupa Modne Zakupy Autor: ~widłowy

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
[x]
GRUPAMZ 2,28% 0,63 2022-10-05 09:20:23