Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,88 zł , zmiana od tamtej pory: -57,45%

INTERSPORT prezes mow ze kurs niedowartosciowany ZAPIS CHATU

Zgłoś do moderatora
activ: Jak zacheci Pan potencjalnego inwestora do inwestycj w akcje inetrsportu majac na uwadze fakt ze teoria mija sie z praktyka
Artur Mikołajko: Kurs akcji Intersport jest moim zdaniem niedowartościowany. Jest duża szansa na poprawę wyników, co powinno bardzo szybko przełożyć się na duży wzrost akcji. Przed nami kolejne duże imprezy sportowe, na których obecny będzie Intersport. Rośnie świadomość Polaków, którzy coraz częściej wybierają jakośc a nie cenę towaru. Utrzymuje się trend na zdrowy tryb życia w tym aktywnośc ruchową. Niska baza, duże możliwości wzrostu rynku i spółki - to atuty przemawiające za Intersport.

ZAPIS CHATU PONIZEJ
 Czat inwestorski: Omówienie danych finansowych Intersport S.A. za rok 2015 i przedstawienie szacunkowych wyników osiągniętych po I kw. 2016 r. – Aktualności – SII 

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
INTERSPPL 0,00% 0,80 2023-01-27 13:01:51
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.