Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  278,40 zł , zmiana od tamtej pory: -32,29%

INTERCARS Sygnał techniczny: wzrostowy

Zgłoś do moderatora
http://marketinvest.pl/images/Listopad_2017/2017-12-05_intercars_peako.jpg
 
Uzasadnienie: - wyraźna aktywizacja popytu doprowadziła do pokonania oporu na poziomie 276,00 zł. Póki co ruch ma jednak charakter odreagowania. Potwierdzeniem zmiany trendu będzie wyjście ponad opór na 293,90 zł. http://marketinvest.pl/gielda/komentarze-i-analizy/9-analizy-akcji/26504-przeglad-techniczny-intercars-3
  • INTERCARS Sygnał techniczny: wzrostowy Autor: ~Niebieski

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
INTERCARS -0,79% 188,50 2020-06-04 10:59:08
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.