Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  277,75 zł , zmiana od tamtej pory: -31,23%

INTERCARS Sygnał techniczny: wzrostowy

Zgłoś do moderatora
zejście poniżej wsparcia na 275,90 zł każdorazowo jest wykorzystywane do akumulacji, czego dowodem są białe korpusy świec na takich sesjach. W tej chwili notowania ponownie wykazują chęć przetestowania oporu na 293,75 zł. Zamknięcie powyżej będzie wstępnym sygnałem zakończenia ruchu bocznego i zmiany tendencji na wzrostową.
 

http://marketinvest.pl/gielda/komentarze-i-analizy/9-analizy-akcji/26214-przeglad-techniczny-kernel-intercars

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
INTERCARS 0,53% 191,00 2020-06-05 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.