Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  288,75 zł , zmiana od tamtej pory: -36,97%

INTERCARS Sygnał techniczny: wzrostowy

Zgłoś do moderatora
http://marketinvest.pl/images/Pa%C5%BAdziernik_2017/2017-10-30_peako_intercars.jpg
 
Uzasadnienie: - notowania szybko powróciły ponad dolne ograniczenie konsolidacji z lipca-października. Tym samym mamy zanegowanie sygnału sprzedaży i jednocześnie impuls, który może wyprowadzić notowania powyżej oporu na 293,75 zł. Gdyby tak się stało, to należy oczekiwać ruchu o wysokości konsolidacji (czyli do okolic 313,15 zł) http://marketinvest.pl/gielda/komentarze-i-analizy/9-analizy-akcji/25979-przeglad-techniczny-polimex-ms-intercars
  • INTERCARS Sygnał techniczny: wzrostowy Autor: ~Niebieski

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
INTERCARS 1,68% 182,00 2020-05-28 16:16:38
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.