Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  292,00 zł , zmiana od tamtej pory: -34,59%

INTERCARS Sygnał techniczny: wzrostowy

Zgłoś do moderatora
 notowania konsolidują się w obszarze pomiędzy 276,00 a 293,90 zł. Obecnie przygotowywane jest wyjście górą, co byłoby sygnałem nowej fali wzrostowej z perspektywą rozwinięcia ruchu do oporu na 232,00 zł (zasięg wynikający z wysokości konsolidacji). http://marketinvest.pl/gielda/komentarze-i-analizy/9-analizy-akcji/25120-przeglad-techniczny-kghm-intercars

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
INTERCARS 0,53% 191,00 2020-06-05 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.