Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  198,50 zł , zmiana od tamtej pory: -15,11%

Inter Cars z pozytywnymi prognozami

Zgłoś do moderatora
Inter Cars – spółka poinformowała podczas wczorajszej sesji o prognozach wyników na cały rok. Firma podtrzymuje, że przychody grupy w bieżącym roku mogą wzrosnąć o 10 – 15%. Firma w kolejnych miesiącach spodziewa się dobrej dynamiki, która doprowadzi właśnie do pozytywnych wyników na koniec roku. W 2018 roku przychody grupy zwiększyły się właśnie o 15% do poziomu niemal 8 mld zł. Skonsolidowane przychody firmy w czerwcu tego roku wyniosły 711,6 mln zł, oznacza to wzrost w porównaniu z ubiegłym rokiem o 2,4%. Narastająco od początku roku spółka wypracowała już...

https://comparic.pl/zapiski-gieldowego-spekulanta-inter-cars-z-pozytywnymi-prognozami/ 

https://comparic.xyz/uploads/2019/07/intercars-1.png
źródło xStation 5

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
INTERCARS 9,42% 168,50 2020-04-06 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.