Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  7,16 zł , zmiana od tamtej pory: -17,60%

Intensywny marketing Elektryka, wysyłki do Youtuberów i udział w targach

Zgłoś do moderatora
Zgodnie z zapowiedzią w najnowszych aktualnościach intensywny marketing Elektryka, wysyłki do Youtuberów oraz uczestnictwo w targach startują na miesiąc przed premierą, czyli gdzieś w okolicy 22 sierpnia.
Jest szansa na dodatkowe polepszenie tych 8 tys followersów i 195 miejsca na wishliscie.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
GAMFACTOR -1,01% 5,90 2022-09-30 16:29:14
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.