Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,20 zł , zmiana od tamtej pory: -33,33%

INTELLIGENT GAMING SOLUTIONS S.A juz 28 kwietnia!

Zgłoś do moderatora
Projekty uchwały:

Zwyczajne Walne Zgromadzenie 2Intellect.com S.A. z siedzibą w Poznaniu (dalej jako „Spółka”), działając na podstawie art. 430 § 1 ustawy z dnia 15 września 2000 r. Kodeks spółek handlowych (Dz. U. z 2000 r., nr 94, poz. 1037 ze zm.) (dalej jako „KSH”) oraz par. 15 ust. 4 lit. e. Statutu Spółki, postanawia, co następuje: §1. Dokonuje się zmiany nazwy Spółki, w związku z czym § 1 Statutu Spółki otrzymuje następujące brzmienie: “Firma Spółki brzmi: INTELLIGENT GAMING SOLUTIONS S.A Spółka może używać skrótu firmy w brzmieniu: IGS oraz wyróżniającego ją znaku graficznego”. 

1. Przedmiotem działalności gospodarczej Spółki jest, stosownie do Polskiej Klasyfikacji Działalności (PKD):

3) 58, 21, Z, DZIAŁALNOSC WYDAWNICZA W ZAKRESIE GIER KOMPUTEROWYCH  

Nie mam wiecej pytan....

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
2INTELLECT 0,00% 0,80 2020-11-23 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.