Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  9,40 zł , zmiana od tamtej pory: -78,30%

Intelgos a Centuron Finance --> poczytać o MINOX SA

Zgłoś do moderatora
Te cwaniaczki z CENTURIONa tam niezły wał odwalili a MINOX juz w upadlości i wywalony z gieldy.

Zarząd Spółki Milisystem S.A. z siedzibą w Warszawie ("Spółka") (dawniej: Intelligent Gaming Solutions S.A.) niniejszym przekazuje do publicznej wiadomości informację, że w dniu 30 września 2022 r. zawarł z Centurion Finance ASI S.A. z siedzibą w Katowicach, końcową umowę sprzedaży 20 udziałów w Milisystem Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, co stanowi 5% udziałów w kapitale zakładowym Milisystem Sp. z o.o. za kwotę 300,000.00 PLN (słownie: trzysta tysięcy złotych). Umowa końcowa jest następstwem umowy przedwstępnej, komunikowanej przez Spółkę w raporcie bieżącym nr 22/2022. Transakcja ma charakter istotny i wpisuje się w realizację podjętych kierunków rozwoju Spółki, pozyskiwania szerokiego grona współpracowników, partnerów wspierających rozwój trenażera strzeleckiego i zwiększania potencjału obronności kraju.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
MILISYS -1,45% 2,04 2023-10-04 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.