Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,84 zł , zmiana od tamtej pory: 38,46%

Intelektualizm trumpa

Zgłoś do moderatora
Dnia 2019-12-04 o godz. 11:07 ~Trump napisał(a):
> Widzę że stężenie oparów szkodliwych w mózgu na wysokim poziomie bo widać że bredzisz coraz bardziej. Sytuacja jest oczywista i była pewna jak co roku. Zawsze w grudniu zamyka się pozycje ze stratą na spółkach gdzie masz konsolidację, a potem otwierasz znów tą samą pozycję. Robi się to po to żeby odliczyć sobie sztuczną strate w przyszłości od zysków. A taką stratę możesz odliczyć w ciągu 5lat. Pewnie o tym nie wiedziałeś bo Ty zyski widziałeś jak świnia niebo. Dlatego miotełka i do liści.

Jeśli nie sprzedadzą to nie są ograniczeni terminem 5 lat. Dlatego sprzedaje się tylko wtedy, gdy trzeba zgasić bieżące zyski.
A przy takim wigu, o czym pisał Torchała, z pewnością nie ma takiej potrzeby.

  • Intelektualizm trumpa Autor: ~mroczneśredniowiecz

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ZAMET 0,00% 1,17 2020-01-24 09:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.