Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  4,35 zł , zmiana od tamtej pory: 10,34%

Insiderzy wykorzystali lipiec

Zgłoś do moderatora
Cytat:"W ostatnim czasie zaangażowanie w kapitale zakładowym powiększali więcej niż raz insiderzy takich spółek, jak Ailleron, Benefit Systems, Braster, Ciech, Echo Investment, Mirbud, Molecure, NTT System, PCC Exol, Silvair, Unima, Vercom czy Votum."

Źródło: https://www.parkiet.com/firmy/art36762401-insiderzy-wykorzystali-lipiec-na-zakupy-prawie-100-transakcji 

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
[x]
NTTSYSTEM 3,00% 4,80 2022-12-09 15:47:20