Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  81,00 zł , zmiana od tamtej pory: 3,95%

Inny punkt widzenia ze strony mediów

Zgłoś do moderatora
https://www.google.com/url?sa=t&source=web&rct=j&url=https://radio.lublin.pl/2020/05/wyniki-finansowe-za-pierwszy-kwartal-2020-roku-azoty-pulawy-maja-powody-do-zadowolenia/amp/&ved=0ahUKEwiD6_GAlcjpAhXxxIsKHcruAXwQyM8BCCcwAA&usg=AOvVaw21_qg7iV4RSrrojA5YYZNk&ampcf=1 wszyscy podają że wyniki są gorsze rdr, ale z drugiej strony ostatni rok był rekordowy, ze względu na zbójeckie ceny nawozów.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PULAWY -1,41% 84,20 2021-09-28 13:34:33
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.