Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  195,20 zł , zmiana od tamtej pory: -31,66%

ING Działa naszkodę inwestorów uwaga na ten zjeabny Bank!

Zgłoś do moderatora
Uwaga żeby się nikt tym syfem nie zaraził bo to bardzo awaryjny bank który swoje awarie planuje w momentach gdy inwestor chce robić najważniejsze transakcje. Taki bank to dno bo nie ma zaufania.
Zaorać to i posadzić ryż.
  • ING Działa naszkodę inwestorów uwaga na ten zjeabny Bank! Autor: ~zbych

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
INGBSK -0,74% 133,40 2020-04-09 13:46:50
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.