Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  201,00 zł , zmiana od tamtej pory: -25,07%

ING Bank z mocno obniżoną rekomendacją

Zgłoś do moderatora
ING Bank – podczas wczorajszej sesji światło dzienne ujrzała datowana na 4 lutego rekomendacja DM mBanku dla spółki ING Bank Śląski. W raporcie obniżono wycenę z wcześniejszych 187,80 zł do zaledwie 170 zł, zalecając sprzedaż akcji. Zdaniem analityków, mimo że bank pozytywnie wyróżnia się na tle sektora bankowego, także będzie z czasem dotknięty przeceną jaka pojawiła się w branży z powodu kredytów frankowych i wyroku TSUE.
Autorzy raportu uważają także prognozy wyników na ten i przyszły rok są przesadzone. Analitycy uważają, że zwrot z inwestycji w 2020 roku w przypadku ING prezentuje się znacznie gorzej niż...

https://comparic.pl/zapiski-gieldowego-spekulanta-ing-bank-z-mocno-obnizona-rekomendacja/ 

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
INGBSK -2,08% 150,60 2020-03-30 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.