Forum Giełda +Dodaj wątek

ING Bank Śląski - dobry moment na kupno akcji

Zgłoś do moderatora
Na wykresie dziennym korekta wpisuje się w wąski kanał spadkowy, Po dotarciu do okolic 140 zł pojawił się popyt o czym świadczy najlepsza sesja w całym ruchu korekcyjny. Jest to retest poprzednich, pokonanych już szczytów i może być dobrym miejscem na dalsze wzrosty. Korekta zniosła ok. połowy impulsu wzrostowego, a na jej końcu powstała formacja objęcia hossy.
http://comparic.pl/ing-bank-slaski-ing-ciekawe-miejsce-kupno/

Polecamy wywiady z znanymi traderami na Comparic.pl - http://comparic.pl/70-zyskownych-zagran-jak-to-sie-robi-czyli-wywiad-z-arkadiuszem-kucharskim/
  • ING Bank Śląski - dobry moment na kupno akcji Autor: luqas87

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
INGBSK 0,82% 147,20 2020-05-28 16:49:28
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.